EXPLICIT хранлив маслен третман за коса

КУПИ СЕГА

EXPLICIT хранливиот маслен третман за коса е наменет за нега на слаба, оштетена и хемиски третирана коса.

Високата содржина на драгоценото арганово масло и дава на косата целосна регенерација, хидратација и заштита. Расчешлувањето како на влажна така и на сува коса е олеснето. Косата станува свиленикава, мека на допир, сјајна и лесна за обликување. Не ја масти косата.

Начин на употреба:

После миењето на косата, во зависност од нејзината должина и густина, се истиснуваат 2-3 капки од EXPLICIT хранливиот третман на дланките, рамномерно се нанесува на влажната коса и се расчешлува.

КУПИ СЕГА
The message will be closed after 20 s
Ajax Loading