кармин за усни FINAL MATTE

Кармин со нежна структура, интензивни бои и мат завршница.

Кремастата текстура им дава на усните пријатно чувство, правејќи ги меки и мазни. Интензивната пигментација и стикот во практична форма им даваат на усните многу боја со само еден потег.

Одлична постојаност. Во рамки на колекцијата има 13 нијанси со пријатна арома на ванила.

Не содржи парабени. Сите кармини се дерматолошки тестирани.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading