гел АЈЛАЈНЕР

КУПИ СЕГА

Поради својата еластична текстура овој гел алајнер овозможува исцртување на глатки и прецизни линии со само еден потег. Брзо се суши и на капакот создава постојан и тeнок филм слој, што овозможува алајнерот да не се размачкува после неговото нанесување. Содржи интензивната пигментација што прави бојата да му е кадифеста и интензивна. Алајнерот има долготрајна и мат завршница.
Совет за употреба: Со производот доаѓа и четкичка која се користи за исцртување на идеални и прецизни линии

СОСТОЈКИ/INGREDIENTS: ISODODECANE, CYCLOPENTASILOXANE, POLYETHYLENE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, CERA ALBA, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PHENYL TRIMETHICONE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, PROPYLENE CARBONATE, TOCOPHERYL ACETATE, CI 77499.

КУПИ СЕГА
The message will be closed after 20 s
Ajax Loading