хајлатери ПАЛЕТА 3/1

КУПИ СЕГА

Strobing палета (3×4гр.)  е декоративен производ за осветлување и нагласување на кожата на лицето.
Трите нијанси на компактен прав со висок сјај(хајлајтер) овозможуваат природен и свеж изглед на лицето.

Се нанесува со косо сечена четкичка,при што може да се користи и како руменило или сенка за очи.

СОСТОЈКИ / INGREDIENTS: TALC, MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MAGNESIUM STEARATE, DIMETHICONE, SILICA, ETHYLHEXYL PALMITATE, NYLON-12, POLYISOBUTENE, SYNTHETIC WAX, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARAFFINUM LIQUIDUM, TIN OXIDE, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

КУПИ СЕГА
The message will be closed after 20 s
Ajax Loading