МАТ течни кармини AURA ULTIMATE

КУПИ СЕГА
ЦЕНА:304 ден.

Нов долготраен течен кармин ULTIMATE со мат завршеток достапен во 13 нијанси..Богатата пигментација овозможува нанесување на карминот преку целата површина на усните.
Збогатен е со масло од јојоба кое дава дополнителна влажност и пријатно чувство.Апликаторот е прилагоден на обликот на усните со што карминот совршено се нанесува на целата усна.

КУПИ СЕГА
The message will be closed after 20 s
Ajax Loading