кармин за усни SHINE EXCESS

КУПИ СЕГА

Кармин за сензуални и забележани усни со висок сјај, многу лесна и кремаста формулација.

Благодарение на комбинацијата на состојките кои ги содржи ги прави усните меки, глатки и хидрирани.

Не содржи парабени.

СОСТОЈКИ/INGREDIENTS: CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, OCTYLDODECANOL, POLYETHYLENE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, CERA MICROCRISTALLINA, POLYBUTENE, CERESIN, CERA ALBA, NYLON-6, ALUMINA, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, AROMA, [+/-: CI 15850, CI 77891, CI 42090, CI 45410].

КУПИ СЕГА
The message will be closed after 20 s
Ajax Loading