СТОП грицкање нокти

КУПИ СЕГА

Ослободете се од лошите навики!

Ефикасен и брз третман кој помага во одвикнувањето од грдите навики на цицање на палецот и грицкање на ноктите.

Се задржува на ноктите и после повеќекратно миење на рацете.

Содржи екстракт од кактус Opuntia coccoinellifera кој му дава исклучително горчлив вкус и предизвикува непријатно чувство во контакт со слузокожата на усната шуплина.

КУПИ СЕГА
The message will be closed after 20 s
Ajax Loading