молив за усни LIPLINER

Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула.

Не се размачкува и не се разлева надвор од контурите на усните.

Содржи витамин Е кој ја штити кожата од стареење, и хидратантни состојки кои ја хранат и негуваат кожата.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading